ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی اعطا می کند

تاریخ : 1399/03/25

تعداد بازدید : 1063

5 امتیاز از 3 رای

به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی، ستاد توسعه علوم و فن‌آوری‌های شناختی در نظر دارد در نهمین فراخوان، به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت مطالعاتی در حوزه‌های علوم شناختی اعطا کند.

نهمین فراخوان اعطای فرصت‌های مطالعاتی از اول تیرماه سال جاری آغاز می‌شود. اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه‌‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فن‎آوری های شناختی ستاد باشد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه آیین‌نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و حداکثر تا اول مرداد ماه امسال در کارتابل شخصی خود به همراه سایر مدارک بارگذاری نمایند. زمان ثبت نام در فراخوان قابل تمدید نخواهد بود.

 

حمایت مالی ستاد، فقط بخشی از هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی آن تأمین خواهد کرد.

 

داوطلبان به استفاده از این فرصت مطالعاتی می‌بایست در فرم مربوط، برنامه کاری (گانت چارت) دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت 6 ماه ارائه داده و لزوم حضور در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود. حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال باشد. در صورت تایید طرح مقدماتی  دانشجو، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد گرفت.

 

فرم تکمیل شده درخواست، رزومه علمی استاد راهنما، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه‌نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی، توصیه‌نامه مدیر گروه محل تحصیل ،حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی) و مدرک زبان معتبرشامل آیلتس با نمره بالاتر از 5/6، تافل با نمره بالاتر از 80، مدارک مورد تایید وزارت خانه‌های علوم و بهداشت MSRT،MHLE    با نمره بالاتر از 75 از مدارک لازم برای ثبت نام در مرحله اول می باشد.

 

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین‌نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی، اطلاعات لازم را کسب و در صورت نیاز با شماره 88194956 داخلی 111تماس حاصل نمایند.

نظر شما