برگزیدگان مرحله اول چالش سخنرانی های علمی – ترویجی ( کاگ تاک COG-TALK ) انتخاب شدند

تاریخ : 1399/07/14

تعداد بازدید : 294

4 امتیاز از 4 رای

مرحله اول چالش سخنرانی های علمی – ترویجی ( کاگ تاک COG-TALK ) برگزار و برگزیدگان آن انتخاب و معرفی شدند

این چالش  با هدف معرفی علوم شناختی و  بالا بردن روحیۀ نشاط در بین اساتید و دانشجویان علاقمند به فعالیت در حوزه علوم شناختی توسط گروه علمی سیناپس با همکاری شتاب دهنده شناختی COGNOTECH، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، کلینیک مغز و شناخت و حمایت ستاد توسعه علوم فن آوری های شناختی در تابستان  امسال برگزار شد.

 

در این رویداد 110 نفر از 20 استان کشور در محور های "پایان نامه ها و پژوهش های انجام شده در حوزه علوم شناختی"، "ایده های محصول محور و استارتاپ های علوم شناختی و "علوم شناختی – بدون مرز "  ویدیو های خود را برای رقابت در این چالش ارایه کردند.

 

در این چالش بعد از کارشناسی اولیه و دسته بندی ویدیوهای دریافتی ، جلسات داوری با حضور اساتید و کارشناسان حوزه علوم شناختی برگزار و نفرات برتر آن انتخاب و معرفی شدند.

 

در این رقابت به نفرات اول هر محور مبلغ 6 میلیون ریال،  نفرات دوم 4 میلیون ریال،  نفرات سوم 2 میلیون ریال و به افراد شایسته تقدیر هر کدام مبلغ 1.5 میلیون ریال تعلق گرفت.

 

در چالش سخنرانی های علمی – ترویجی ( کاگ تاک  COG-TALK ) در  محور "پایان نامه ها و پژوهش های انجام شده در حوزه علوم شناختی" عاتکه ابراهیمی از مشهد، ساراجوانمردی از شیراز و زینب خدابخش نژاد از تهران جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در محور دوم این چالش" ایده های محصول محور و استارتاپ های علوم شناختی" ، لیلا کشاورز افشار از تهران به عنوان نفر اول ،  پویا پاک نژاد از تهران ، پرنده اعلایی و عاطفه ایلخانی از تهران بطور مشترک در جایگاه دوم و نسیبه صرامی از اصفهان در رده بعدی قرار گرفتند.

 

در این چالش همچنین در بخش " علوم شناختی – بدون مرز" ، زینب سیارفرد از بیرجند نفر اول ،  فاطمه زهرا آرامش از بندر عباس و کیمیا سادات موسوی از تهران بطور مشترک در رده دوم و نیز سیده یکتا عرب شاهی از مشهد و ریحانه خاتم جانی از تهران  به عنوان نفرات سوم  معرفی شدند.

 

در رقابت سخنرانی های علمی – ترویجی، از سیدمهدی ساداتی از شیراز،هلیا چیت ساز از قزوین ،پوریا بحیرایی از ایلام،زینب شرع الاسلام از تهران،ملیکا جان محمدی از قائمشهر  و محمد مهدی درخشان از نجف آباد به عنوان افراد برگزیده شایسته تقدیر معرفی شدند.

نظر شما