برنامه داوری روز اول مرحله دوم چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته های غیرالکتریکی)

تاریخ : 1399/07/19

تعداد بازدید : 158

5 امتیاز از 1 رای

گرو ه برگزار کننده چالش تحریک غیر تهاجمی نواحی عمیق مغز در اطلاعیه ای با اشاره به تداوم شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری داوری حضوری این رویداد تخصصی، از تیم های حاضر در مرحله دوم چالش خواست نتایج شبیه سازی های تکمیلی خود را در قالب فایل پاورپونت آماده و در اختیار این گروه قرار دهند.

این گروه در اطلاعیه خود اعلام کرد جلسه آنلاین داوری این مرحله عصر روز یکشنبه بیست مهرماه جاری با حضور داوران برگزار می شود و هر تیم حدود بیست دقیقه فرصت خواهند داشت دستاورد های خود را ارائه و در زمان ۱۰ دقیقه نیز به پرسش ها پاسخ دهند. موفقیت در مرحله دوم برای  مدالیته های غیرالکتریکی، شامل پرداخت جایزه نقدی تا سقف 150 میلیون ریال در هر مدالیته خواهد بود.

 

چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز با هدف توسعه پژوهش و به منظور ایجاد رقابت جهت ساخت ابزارهای نوین در حوزه دانش علوم شناختی و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال برگزاری می باشد. برنامه داوری روز اول مرحله دوم چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته­ های غیرالکتریکی) مطابق با جدول زیر می باشد.

 

نظر شما