هشتمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی"رینوتکس 2020 " دربسترمجازی برگزار خواهد شد

تاریخ : 1399/08/28

تعداد بازدید : 139

5 امتیاز از 3 رای

ستاد اجرایی هشتمین نمایشگاه ربع رشیدی اعلام کرد: با توجه به توصیه ها، محدودیت ها و ممنوعیت های اعلام شده توسط ستاد ملی و استانی کرونا و شیوع گسترده این بیماری و اهمیت سلامت فن آوران ، هشتمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی تبریز " رینوتکس 2020 " به صورت مجازی برپا می شود.

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی پس از رایزنی با مسوولان این نمایشگاه، از شرکت های دانش بنیان که در امر تولید، ساخت و طراحی سیستم ها، ابزار ها و تجهیزات در حوزه علوم شناختی فعالیت دارند، خواست در صورت تمایل با مراجعه به سایت این نمایشگاه نسبت شرکت درآن اقدام نمایند. 

 

 براساس اعلام این ستاد ، نمایشگاه  "رینوتکس " از 22 الی 28 آذر ماه سال جاری و بصورت مجازی از طریق سایت rinotex.ir برگزار و علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبسایت www.RINOTEX.ir ثبت نام خود را نهایی کنند.

 

هشتمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی "رینوتکس 2020 "  در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فن آوری  قرار بود  از 22 الی 25 آبان ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی تبریز بصورت حضوری برگزار شود.

 

کمک به تجاری‌ سازی فناوری‌ ها، شناسایی و معرفی نوآوری‌ ها و اختراعات فن آورانه و طرح‌ ها و ایده‌ های دانش‌ محور، گسترش همکاری ‌های فن آورانه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایجاد فضای مناسب کسب‌ وکار با نخبگان علمی و فناوری ، جذب سرمایه‌گذاری برای فرصت ‌های سرمایه‌گذاری دانش‌ بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش ‌بنیان از اهداف برپایی این نمایشگاه یاد شده است.

 

نظر شما