اسباب بازی های شناختی برتر در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی انتخاب شدند

تاریخ : 1399/11/21

تعداد بازدید : 554

5 امتیاز از 6 رای

اسباب بازی های شناختی برگزیده در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی انتخاب و معرفی شدند.

در این رویداد در قالب تیم های تحقیقی و پژوهشی ، بیش از یکصد اسباب بازی در زمینه ی بازی های فکری و شناختی به جشنواره ارایه شده بود که پس از داوری های تخصصی توسط نمایندگان ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و کانون پرورش فکری، هفت تیم به عنوان برگزیده در حوزه بازی های شناختی انتخاب و معرفی شدند.

 

تیم های برگزیده در حیطه بازی های شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی از جوایز نقدی ، سوبسید فروش و نیز منتورینگ شناختی بهره مند می شوند.

 

ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در پنج بخش رقابتی ، نشست ها و کارگاه های علمی ، ترویجی،  نمایشگاه تخصصی و بازار اسباب بازی از آذرماه امسال فعالیت خود را آغاز کرد.

 

 این جشنواره امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت شیوه نامه های  بهداشتی، به ‌صورت مجازی و درچند مرحله به ‌شکل گام به گام برگزار شد.

 

  در بخش علمی این جشنواره  نشست هایی با موضوعات مختلف و متناسب با نیاز مخاطبان با حضور متخصصان علوم مرتبط با حوزه اسباب بازی در سطح ملی و بین المللی برگزار شد. 

 

ششمین جشنواره ملی اسباب بازی  توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با همکاری انجمن تولید کنندگان اسباب بازی و شورای نظارت بر اسباب بازی انجام شده است.

 

نظر شما