طرح های پژوهشی منتخب درچالش ملی"سرمایه شناختی سازمان" انتخاب ومعرفی شدند

تاریخ : 1399/12/13

تعداد بازدید : 736

5 امتیاز از 4 رای

هیات داوران در ارزیابی و بررسی طرح ها و ایده های پژوهشی ارائه شده در چالش" ملی سرمایه شناختی سازمان"، پنج طرح را برای ورود به رویداد سرمایه گذاری BRAINVESTانتخاب و معرفی کردند.

در این چالش از میان طرح های ارسالی در قالب تیم های تحقیقاتی ، هشت ایده پژوهشی برای ارائه برگزیده شدند که در نهایت تیم های " هفت سنگ " ، " اکنون " و " سایفام " به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند و علاوه برورود مستقیم به رویداد سرمایه‌گذاری BRAINVEST ، جوایز نقدی ستاد توسعه‌ی علوم و فن آوری‌های شناختی را به خود اختصاص دادند.

 

دراین چالش همچنین تیم‌های "سیناپس HR" و "اسکوپ" به عنوان تیم‌های برگزیده هیات داوران معرفی شده و مجوز ورود به رویداد سرمایه‌گذاری BRAINVEST را بدست آوردند.

 

دکتر"علی نصرت" مدیراجرایی ستاد توسعه‌ی علوم و فن آوری‌های شناختی درمراسم برگزاری این چالش در سخنانی با تاکید بر اهمیت استفاده از  دانش علوم و فن آوری شناختی  در عرصه های مختلف و نقش آن در حوزه مدیریت سازمان ، گفت : برگزاری چنین رویدادهایی  می تواند به توسعه زیست بوم فن آوری های شناختی کمک نماید.

 

دکتر" دانیال سمیعی" مدیرعامل صندوق تخصصی حوزه فن آوری های شناختی و دبیر برنامه ملی BRAINVEST اعلام کرد: واحد توسعه و سرمایه گذاری این صندوق بلافاصله مذاکره با صاحبان طرح‌ های موردتوجه کمیته سرمایه‌گذاری را برای انجام جهت سرمایه‌گذاری آغاز می کند.

 

وی گفت : رویداد سرمایه‌گذاری کسب و کارهای حوزه علوم شناختی(BRAINVEST) در بهار سال 1400 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات درباره برنامه  این سرمایه‌گذاری می توانند به لینک https://brainvest.ir مراجعه کنند.

 

این چالش با موضوع کسب و کارهای  حوزه مدیریت شناختی که راهکاری برای حل مسائل سازمان با استفاده از فن آوری های شناختی است، برگزار شد.

 

چالش ملی "سرمایه شناختی سازمان"  توسط برنامه ملی سرمایه گذاری و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی وهمکاری گروه مدیریت شناختی موسسه آموزش عالی علوم شناختی ، صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق پژوهش و فن آوری غیر دولتی گیلان برگزار شده است.

 

 چالش "ملی سرمایه شناختی سازمان: ارزیابی و ارتقا" با رویکرد پرداختن به مسایل سازمان‌ها در شرایط ابهام و بحران ناشی از شیوع بیماری کرونا، پنجم اسفند ماه امسال همزمان با هفته "آگاهی از مغز" ، با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی برگزار شد.

 

چالش ملی "سرمایه شناختی سازمان" بستری است تا ایده‌ پردازان، اساتید، محققان و متخصصان حوزه علم مدیریت، از علوم و فن آوری ‌های شناختی در جهت حل معضلات و بهبود فرایند مدیریت در سازمان‌ها استفاده کنند.

نظر شما