چهارده ایده تحقیقاتی و پژوهشی برای توسعه محصولات و خدمات خلاق و نوآور شناختی ارایه شد

تاریخ : 1400/02/19

تعداد بازدید : 541

5 امتیاز از 4 رای

محققان و پژوهشگران فعال در استارتاپ ها و شرکت های خلاق بدنبال فراخوان ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برای توسعه محصولات و خدمات نوآور شناختی، چهارده ایده پژوهشی و تحقیقاتی ارایه کردند.

ستاد توسعه علوم وفن آوری های شناختی درچارچوب سیاست ‌ها وراهبردهای مصوب، در فراخوانی از استارتاپ ها و شرکت های خلاق و فن آور شناختی خواست برای برخورداری از حمایت های این ستاد در امر تولید و توسعه محصولات و خدمات خلاق و نوآور شناختی، طرح ها و ایده های پژوهشی خود را ارایه کنند.

 

طرح ها و ایده های پیشنهادی محققان و پژوهشگران برای توسعه محصولات و خدمات خلاق و نوآور شناختی در حوزه های مدیریت منابع انسانی، اپلیکیشن، بازی های شناختی، داده کاوی، ارتقای سلامت شناختی و سلامت روان به ستاد توسعه علوم شناختی ارایه شده است.

 

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در این فراخوان تاکید کرده است از استارتاپ ‌ها و شرکت ‌های خلاق و فن آوری حمایت خواهد شد که دارای ایده نوآورانه و مسئله ‌محور در زمینه علوم و فن آوری ‌های شناختی، تیم کامل و مدل کسب و کار بوده و نیازمند سرمایه در مراحل اولیه باشند.

 

 حمایت ازاستارتاپ‌ ها و شرکت ‌های خلاق و فن آور شناختی شامل حمایت از خدمات پیش‌شتابدهی، شتابدهی، سرمایه مرحله بذرمایه، تسهیل جذب سرمایه گذاری، حمایت در قالب یارانه فروش و حمایت جهت اخذ مجوز و استانداردهای لازم خواهد بود. 

 

 در این فراخوان، استارتاپ ها باید عضو یک شتابدهنده/مرکز رشد بوده و دارای قرارداد مکتوب باشند و حداقل مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال از طریق شتاب دهنده/ مرکز رشد برای تولید محصول، سرمایه گذاری اولیه غیر شتابدهی انجام شده باشد. 

 

 در برنامه حمایت از استارتاپ ها و شرکت های خلاق و فن آور در علوم شناختی، نتیجه طرحهای پیشنهادی پس از ارزیابی و تایید اولیه توسط داوران ستاد، متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظر شما