ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی از هکاتون بازی های جدی با رویکردهای شناختی حمایت می کند

تاریخ : 1400/04/13

تعداد بازدید : 248

5 امتیاز از 2 رای

به منظور استعداد یابی و توانمند سازی با رویکرد شناختی، ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی از هکاتون بازی های جدی در پنجمین دوره جایزه این بازی‌ها حمایت می کند.

هکاتون بازی‌های جدی یک رویداد بازی‌ سازی سه‌روزه است که با هدف ایده ‌پردازی و تجربه ساخت یک بازی جدی برگزار می‌شود.

 

 ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی با همکاری با بنیاد ملی بازی های رایانه ای  و بنیاد ملی نخبگان  و با ارائه موضوع استعدادیابی و توانمندسازی با رویکرد شناختی حامی مالی و طراح مسئله این رویداد در شهرهای تهران، تبریز و اصفهان است که به‌ صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد و از بهترین بازی‌های رومیزی یا دیجیتالی این بخش تقدیر بعمل می آید.

 

متقاضیان و تیم‌­های علاقه‌‌­مند می‌توانند تا روز جمعه 23 مهر‌ماه 1400 برای بهره‌مندی ازاین فرصت و شرکت در رویداد به ‌صورت فردی یا تیمی درسایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای (www.ircg.ir) ثبت ‌نام کنند.

 

پنجمین دوره جایزه بازی‌های جدی امسال در سه بخش اصلی "جشنواره بازی جدی" ، "هکاتون بازی‌های جدی" و "سمپوزیوم بازی‌های جدی" توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار می‌شود تا تمام بازی‌سازان و بازی‌پژوهان با حضور دراین عرصه رقابتی فرصت تازه‌ای برای تولید مقالات و خلق بازی‌ های جدید را تجربه کنند و دانسته‌های خود را به اشتراک گذارند.

 

نظر شما