وبینارمشترک درحوزه علوم شناختی با حضور پروفسور" نوام چامسکی"از چهره های برجسته علوم شناختی برگزار می شود

تاریخ : 1400/07/15

تعداد بازدید : 1059

5 امتیاز از 5 رای

موسسه آموزش عالی علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی "وبینار مشترکی در حوزه علوم شناختی با حضورپروفسور" نوام چامسکی" از چهرهای برجسته علوم شناختی معاصر و نیز یکی از اساتید کشورمان برگزار می کند.

در این رویداد پروفسور" نوام چامسکی" و دکتر "علیرضا مازاریان" در وبیناری مشترک درباره "نظریات درونگرایی و برونگرایی درعلوم شناختی و فلسفه ذهن معاصر" به ارائه سخنرانی و گفت وگو خواهند پرداخت.

 

پروفسور"نوام چامسکی" پدر زبان شناسی مدرن و از مهمترین بانیان علوم شناختی معاصر است که همراه با نگارش صدها کتاب و مقاله در زمینه های زبان شناسی، فلسفه زبان، فلسفه ذهن و علوم شناختی به مدت شصت سال استاد دانشگاه ام آی تی بوده است و هم اکنون نیز در مقام استاد ممتاز دانشگاه آریزونا فعالیت دارد.

 

دکتر"علیرضا مازاریان" دانش آموخته دکتری فلسفه ذهن در موسسسه اموزش عالی علوم شسناختی ، رساله دکتری خود را در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس با راهنمایی فیلسوف ذهن برون‌گرا، پروفسور "تایلر برج" نگاشته است و پژوهش پسادکتری خود را با راهنمایی پروفسور چامسکی که زبانشناس و فیلسوفی درونگرا است، به انجام رسانده است.

 

این وبینار از ساعت 20 تا 21:30 روز دوشنبه نوزدهم ماه جاری برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://www.aparat.com/icss/live در این رویداد شرکت کنند.

 

مشتاقان و متقاضیان شرکت دراین وبینار مشترک همچنین می توانند  برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سووالات جهت طرح در این رویداد از طریق ایمیل karami.mahdieh@gmail.com اقدام و با شماره واتساپ  ۰۹۲۱۲۶۶۰۳۵۹ تماس حاصل نمایند.

 

 

نظر شما