کانال تلگرامی" شناخت و تربیت" با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی فعالیت خود را آغاز کرد

تاریخ : 1400/10/05

تعداد بازدید : 418

4.3 امتیاز از 6 رای

با هدف هم‌افزایی میان پژوهشگران، متخصصان، مربیان علاقه مند به حوزه پرورش شناختی ،" کانال تلگرامی شناخت و تربیت" با حمایت ستاد علوم و فن آوری‌های شناختی فعالیت خود را در هفت بخش از جمله پژوهشی و اطلاع رسانی آغاز کرد.

این کانال ارتباطی درحوزه مفاهیم آموزش و پرورش شناختی، دستاوردهای پژوهشی ، رشته‌های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی مرتبط ، رویکردهای مختلف در دنیا نسبت به نحوه پیوند علوم شناختی و تربیت، پیشگامان این حوزه و فعالیت‌های علمی و اجتماعی آنان و اهداف و ظرفیت‌های این حوزه و آینده آن  فعالیت دارد.

 

برگزاری جلسات و رویدادهای مختلف با حضور متخصصان ،گفت وگوی با  صاحبنظران در زمینه تربیت شناختی، تجارب موسسات موفق در زمینه طراحی و تدوین فعالیت‌های پرورش شناختی ، برپایی نشست های تخصصی در زمینه موضوعات پیشنهادی ، معرفی بسته ‌های پرورش مهارت های شناختی ایرانی و خارجی ، فعالیت‌ها و اقدامات لازم برای پرورش مهارت های تفکر متناسب با نیازهای والدین، مربیان، و شرکت‌ها و موسسات ، معرفی موسسات و شرکت‌های داخلی و خارجی معتبر در حوزه بسته‌های پرورش شناختی ، معرفی بازی‌های استاندارد برای ارتقای شناختی کودکان و نوجوانان از دیگر فعالیت های و اقدامات این کانال ارتباطی برای ترویج و ارتقای دانش شناخت و تربیت است.

 

در این کانال ارتباطی منابع علمی حوزه تربیت شناختی ،کتاب‌ها و مقالات معتبر در حوزه آموزش و پرورش شناختی ، سندهای داخلی و خارجی معتبر برای راهنمایی تولید بسته‌های پرورش شناختی ، نقد و بررسی آثار و مقالات منتشر شده ، برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و سمپوزیوم‌های داخلی و خارجی در حوزه پرورش شناختی نیز معرفی و اطلاع رسانی می شود.

 

علاقه مندان ، پژوهشگران و محققان و دانش پژوهان می توانند از طریق لینک https://t.me/cognitiveEducation در جریان آخرین رویداد ها و تحولات در حوزه دانش شناخت و تربیت قرار گیرند.

 

نظر شما