ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی از طرح های پژوهشی ترکیبی از چند پایان نامه درحوزه علوم شناختی حمایت می کند

تاریخ : 1401/06/27

تعداد بازدید : 662

5 امتیاز از 8 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور افزایش هم افزایی پایان نامه ها و رساله های دانشجویی در راستای تحقق اهداف مصوب درحوزه علوم شناختی در نوزدهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی در پاییز 1401 از طرح های دسته "ج" حمایت می کند.

طرح های پیشنهادی محققان در این فراخوان شامل ترکیبی از حداقل دو پایان نامه (کارشناسی ارشد/ دکتری) است که باید در راستای اهداف پژوهشی، توسعه فن آوری و یا خدمات شناختی  و در چارچوب اولویت ­های ستاد قرار داشته و دستاورد یکپارچه‌ای را دنبال کنند.

 

ستاد علوم شناختی در راستای سیاست های خود می کوشد با حمایت از طرح های پژوهشی، زمینه ترویج دانش، تولید فن آوری و خدمات شناختی را در سطح کشور فراهم و انگیزه فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حوزه های علوم و فن آوری های شناختی‌ گسترش دهد.

 

طرح­ های پژوهشی و توسعه فن آوری، خصوصاً در حوزه ­ی علوم پایه، مشروط به مشخص بودن فازهای بعدی طرح برای رفع نیازهای جامعه و توسعه اقتصاد دانش بنیان مورد بررسی قرار می­ گیرند. به علاوه برای تشویق محققان، به منظور ترکیب پایان نامه ها در قالب طرح پژوهشی، میزان حمایت از طرح های دسته" ج" تا سقف یک میلیارد ریال افزایش یافته است.

 

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در این فراخوان از تمامی  محققان  واجد شرایط دعوت کرده است از "هم اکنون" فرم پیشنهاد طرح را دریافت و بر اساس فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی دسته ج تکمیل کرده و در بازه زمانی 1401/07/20 لغایت 1401/07/30 (غیر قابل تمدید)، از طریق کارتابل کاربری خود در سایت این ستاد بارگذاری نمایند. بارگذاری فایل‌ پیشنهاد طرح فقط در تاریخ اعلام شده ممکن می ‌باشد.

نظر شما