نظرات شما
27 -2
نظر

اسماعیل شیری - تاریخ ارسال نظر : 1392/11/29 - نوع : سوال - موضوع : حمایت های تشویقی

سلام. به هنگام ورود ازلاعات برای ثبت مقاله علمی-پژوهشی اطلاعات شاپا یا ISSN هر کدام از مجله ها ها را زدم اخطار اشتباه را داد. چیکار کنم برای حل این مشکل؟ سپاس

پاسخ ستاد :
با سلام
 اطلاعات مجله علمی پژوهشی مربوطه را به ایمیل research @cogc.ir  بفرستید.
4 -2
نظر

احمد زند - تاریخ ارسال نظر : 1392/11/19 - نوع : سوال - موضوع : حمایت های تشویقی

با سلام و احترام، من در سایت ثبت نام نموده ام و درقسمت حمایت های تشویقی موضوع رساله خود را ثبت نموده ام و پروپزال را از طریق پورتابل خود فرستاده ام. می خواستم از حضور شما بزرگواران بپرسم از کجا می توانم اطلاع پیدا کنم که آیا پروپزال رساله ام مورد تایید برای تشویق توسط ستاد قرار می گیرد یا خیر؟ باکمال تشکر

پاسخ ستاد :
با سلام؛
پایان نامه ای به نام شما در پرتال ثبت نشده است. خواهشمنداست به کارگروه پژوهش ستاد  ایمیل ارسال فرمایید (research @cogc.ir)
3 -1
نظر

زهرا علیائی - تاریخ ارسال نظر : 1392/10/19 - نوع : نظر - موضوع : سایت ستاد علوم شناختی

با سلام و ادب خدمت کلیه سروران گرامی من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی از شیراز هستم و مدرس دانشگاه. دارم خودم رو واسه امتحان دکتری رشته علوم اعصاب شناحتی آماده میکنم و صرفا به همین علت و جهت کسب اطلاعات جدید در حوزه علوم شناختی در این سمینار شرکت نمودم. امروز صبح مورخ 19/10/92 سمینارمعرفی و ترویج علوم و فناوریهای شناختی در تالار اقبال لاهوری واقع در بیمارستان نمازی با همکاری ستاد علوم شناختی و دانشکده علوم و فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین مرکز تحقیقات علوم اعصاب برگزار گردید که بر خودم به عنوان یک شرکت کننده در این همایش لازم میدونم از تک تک دست اندرکاران برگزاری سمینار خصوصا جناب آقای دکتر محمد ترابی نامی و همه بزرگوارانی که سخنرانی نمودند خصوصا جناب آقای دکتر مجید نیلی از بخش مهندسی برق دانشگاه تهران و معاون محترم پژوهشی ستاد و همچنین از سخنرانی و اطلاع رسانی بسیار پرمغز جناب آقای دکتر حامد اختیاری معاون محترم آموزشی ستاد علوم شناختی که بسیار راهگشا بودند تشکر ویژه نمایم. واقعا زحمت کشیده بودند دست مریزاد و خدا قوت و احسنت.همه سخنرانیها بسیار عالی بود و برنامه بسیار منظم و بدون فوت وقت. به امید برگزاری مجدد این دست همایشهای پر محتوا و پرمغز و کم خرج انشا الله ...

پاسخ ستاد :
با سلام و تشکر
3 -1
نظر

siamak.rajaee37@gmail.com - تاریخ ارسال نظر : 1392/10/19 - نوع : سوال - موضوع : سایت ستاد علوم شناختی

سلام ایا این ستاد خبر نامه ای هم دارد ؟ اگر چواب مثبت است چگونه می توان انرا دریافت نمود

پاسخ ستاد :
با سلام؛
بله برای دریافت خبرنامه ستاد در سایت ستاد ثبت نام نمایید و گزینه "عضویت در خبرنامه" را در فرم ثبت نام انتخاب نمایید.
5 -3
نظر

مرجان حسینی - تاریخ ارسال نظر : 1392/10/18 - نوع : سوال - موضوع : سایت ستاد علوم شناختی

سلام، خیلی خوشحالم ستادی در جهت حمایت از تحقیقات علمی- پژوهشی راه اندازی شده و بطور مستقیم نه فقط با اساتید بلکه با خود دانشجویان در ارتباطه. من دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی هستم، برای تصویب پروپوزالم آماده می شوم اما تا اسفند بیشتر وقت ندارم که جلسه دفاعم عقب نیفتد. اگر من پروپوزالم رو برای این ستاد بفرستم چقدر طول می کشه تا منو از حمایت یا رد حمایتشون مطلع کنن؟ معمولا جواب بچه ها رو تا چه مدت طول می کشه بدن؟

پاسخ ستاد :
با سلام؛
در صورتی که از تصویب پایان نامه شما سه ماه بیشتر نگذشته باشد، می توانید درخواست حمایت دهید. به صفحه مربوط به  آیین نامه های حمایتی ستاد رجوع فرمایید.
15 -8
نظر

علی محمدی - تاریخ ارسال نظر : 1392/05/29 - نوع : سوال - موضوع : حمایت های تشویقی

با سلام چطور می توانم از چگونگی روند حمایت های ستاد در خصوص طرح های پژوهشی مطلع شوم؟

پاسخ ستاد :
فرایندهای حمایتی ستاد در قسمتهای مربوط در سایت توضیح داده شده اند و آیین نامه های مربوطه نیز در قسمت آیین نامه ها موجود است.
1 0

احمد زند - تاریخ ارسال نظر : 1392/10/04

با سلام، دانشجوی دکتری هستم و موضوع پروپزال رساله من کاملا منطبق با سیاست های پژوهشی ستاد می باشد، اما یکسال از زمان تصویب پروپزال من می گذرد آیا امکان شرکت در طرح حمایت تشویقی از رساله قرار می گیرم، در قسمت توضیحات نوشته شده بود تا سه ماه قابل قبول می باشد؟ ممنون می شم پاسخ دهید.

پاسخ ستاد :
با سلام؛ به صفحه حمایت از پایان نامه ها رجوع فرمایید. با فرض مذکور، امکان حمایت از پایان نامه جنابعالی بدلیل مغایرت با آیین نامه وجود ندارد.
12 -5

فاطمه ایزدی - تاریخ ارسال نظر : 1392/05/29

در صورت داشتن سئوال در این خصوص، چگونه می توانم با بخش مرتبط با ستاد تماس بگیرم؟

پاسخ ستاد :
در منوی تعامل با کاربران، قسمت ارتباط با ما؛ اطلاعات تماس تمامی قسمت های ستاد موجود می باشد.
ارسال نظر