ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی (CSTC) و بنیاد تحقیقاتی سائوپائولوی (FAPESP) برزیل اقدام به سومین فراخوان پیشنهاد طرح پژوهشی در قالب Regular Project Award کرده اند.

هدف از این فراخوان ایجاد یک همکاری مشترک بین تیم های ایرانی و برزیلی در زمینه های مورد علاقه FAPESP و CSTC در مرزهای دانش و تکنولوژی و همچنین تبادل و توسعه خدمات و ابزارهای شناختی ببین دو کشور است.

علاقمندان به مشارکت در این فراخوان لطفا موارد زیر را مطالعه کرده و مد نظر داشته باشند:

- پیشنهاد طرح پژوهشی باید به صورت یک طرح مشترک بین پژوهشگران
ایرانی ( عضو هئیت علمی دانشگاه ها یا مدیر یک شرکت دانش بنیان داخلی که ترجیحا
Principal Investigator ستاد هستند) و پژوهشگران برزیلی از ایالت سائوپائولو
(Principal Investigator در FAPESP باشند) در چارچوب های معرفی شده در فراخوان ارائه گردد.

- با توجه به اینکه شرط اصلی طرف برزیلی حمایت از پروژه هایی است که مجری برزیلی آن Principal Investigator در FAPESP باشد، حمایت از طرح های پژوهشی Regular و SPRINT در قالب میز همکاری های ایران برزیل منوط به این شرط خواهد بود. لذا جهت سهولت شناسایی و برقراری ارتباط با اساتید فعال در ایالت سائوپائولو، فایل راهنما را مطالعه فرمایید.

- لازم به ذکر است که پیشنهاد طرح پژوهشی مشترک می بایست ابتدا توسط طرفین ایرانی و برزیلی تنظیم شده و مورد توافق قرار گیرد. سپس طرف ایرانی فرم های مربوط به پیشنهاد طرح پژوهشی را در سایت ستاد (CSTC) و طرف برزیلی فرم های نظیر را در سایت FAPESP بارگذاری نماید.

- روند داوری پیشنهاد طرح پژوهشی در این فراخوان به طور مستقل در CSTC و FAPESP انجام خواهد شد. پذیرش نهایی منوط به پذیرش طرح در هر دو سو می باشد.

- پذیرش طرح از تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶ (۵ آذر ۱۳۹۵) شروع شده و در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۱۷ (۳ اسفند ۱۳۹۵) خاتمه خواهد یافت. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

- در این چارچوب (Regular Project Award)، حداکثر سه طرح مورد حمایت مالی قرار خواهد گرفت.

- اولویت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی حمایت از تیم هایی است که سابقه همکاری پژوهشی با ستاد را داشته و یا در مجموعه گروه های پیشرو ستاد قرار دارند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با آدرس iran.brazil.desk@cogc.ir میز همکاری ایران و برزیل، مکاتبه نمائید.