مهلت ارسال ایده ها و طرح ها در رویداد شتاب” از ایده تا بازار” ویژه فنآوری ‌های توانبخشی شناختی تمدید شد

You are currently viewing مهلت ارسال ایده ها و طرح ها در رویداد شتاب” از ایده تا بازار” ویژه فنآوری ‌های توانبخشی شناختی تمدید شد
۴۱۹ Views

مهلت ارسال ایده ها و طرح ها در رویداد شتاب” از ایده تا بازار” ویژه فنآوری ‌های توانبخشی شناختی تا دهم بهمن ماه جاری تمدید شد.

این رویداد به منظور شناسایی و حمایت از توسعه استارتاپ‌ های حوزه توانبخشی شناختی ویژه فناوری‌های شناختی مرتبط با معلولین و سالمندان با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی برگزار می‌شود.

در این رویداد که توسط موسسه کهریزک اجرا می‌شود، طرح‌ها و ایده‌ها در محورهای”توانبخشی شناختی”، “توانبخشی عصبی و عضلانی” و “تجهیزات توانبخشی” پذیرش و ارزیابی می‌شوند.

تیم‌ های برتر علاوه بر دریافت جوایز نقدی تا ۲۰۰ میلیون ریال، از حمایت‌ های ویژه ستاد و استقرار در مرکز نوآوری موسسه کهریزک بهره‌مند خواهند شد.
محققان، فناوران و استارتاپ‌ های فعال درحوزه فناوری‌های توانبخشی، می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود برای شرکت در رویداد شتاب” از ایده تا بازار” ویژه فنآوری ‌های توانبخشی شناختی را تا دهم بهمن ماه جاری، از طریق knhde-uast.ac.irبه مرکز آموزش علمی کاربردی کهریزک ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید