نخستین کنفرانس بین‌المللی” فلسفه ذهن” با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در تهران برگزار می‌شود

You are currently viewing نخستین کنفرانس بین‌المللی” فلسفه ذهن” با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در تهران  برگزار می‌شود
۴۵۳ Views

نخستین کنفرانس بین‌المللی” فلسفه ذهن” در ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و با حضوراساتید مطرح داخلی و بین‌المللی درتهران برگزار می‌شود.

این همایش به مدت سه روز در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برپا می شود و طی این مدت موضوعات “علم آگاهی”، “فلسفه آگاهی” و “تاریخچه و جامعه‌شناسی آگاهی”توسط اساتید و اندیشمندان این حوزه مورد بحث ، بررسی و گفت و گو قرار می گیرد و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، اساتید مطرح داخلی و بین‌المللی در این همایش به ارائه مقاله خواهند پرداخت.

این همایش که با تشکیل شورای علمی از اساتید شناخته ‌شده فلسفه ذهن و تعیین سرفصل‌های فراخوان و سفارش مقالات فعالیت خود را آغاز کرده است ، در اوایل اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

ارسال مقاله کوتاه (۲۵۰۰-۲۰۰۰ کلمه) تا پایان مهرماه امسال و از طریق ایمیل و نیز سایت اختصاصی www.philmind.ir امکان‌پذیر است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اختصاصی همایش
مراجعه نمایند. (www.philmind.ir)

در این سایت علاوه بر اطلاعات مربوط به همایش، بخش‌های محتوایی در قالب ‌های متنوع یادداشت و کلیپ و معرفی منابع در دسترس مخاطبان قرار دارد که بطور منظم به روزرسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید