رؤسای دانشگاه‌ ها و مراکز علمی- تحقیقاتی،دانشمندان و فناوران جهان اسلام دراصفهان گردهم می آیند

You are currently viewing رؤسای دانشگاه‌ ها و مراکز علمی- تحقیقاتی،دانشمندان و فناوران جهان اسلام دراصفهان گردهم می آیند
۲۵۴ Views

همزمان با پنجمین آیین اعطای جایزه مصطفی(ص)، نهمین نشست “استپ” با حضور رؤسای دانشگاه‌ ها و مراکزعلمی – تحقیقاتی، دانشمندان و فناوران جهان اسلام دراصفهان برگزار می‌شود.

پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص) با حضور مقامات ارشد کشورمان و شمار کثیری از شخصیت ها و دانشمندان جهان اسلام همزمان با میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) ششم تا دوازدهم مهر ۱۴۰۲ در اصفهان برگزار می شود.

همزمان با این جایزه، نهمین نشست استپ  (science and technology exchange program) step   ( تبادل علم و فناوری ) با حضور رؤسای دانشگاه‌ ها و مراکز علمی -تحقیقاتی، دانشمندان و فناوران جهان اسلام نیز برگزار می شود.

نهمین دوره از نشست‌های تبادل تجربیات علم و فناوری با همراهی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی میزبان شماری از برترین دانشمندان در این حوزه و علاقه‌مندان است .

درنشست” استپ” موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، کاربرد فناوری های غشا، نانو پزشکی، دارورسانی هدفمند و بیماری های اختلالات عصبی ارائه می شود.

مباحثی همچون هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، کاربرد فناوری غشا، نانودارو و داروسازی هوشمند و بیماری‌های خودایمنی ازجمله موضوعاتی سخنرانی علمی این دوره از نشست استپ با توجه با تخصص برگزیدگان پنجمین دوره جایزه مصطفی(ص) است.کارکرد مهم استپ این است که کلان چالش های جهان اسلام را با حضور دانشمندان مطرح جهان اسلام بررسی می کنند و شبکه های دانشمندان جهان اسلام با برگزاری نشست های استپ تشکیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید