پاویون ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در نمایشگاه بین المللی اینوتکس دایر و فعال می شود

You are currently viewing پاویون ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در نمایشگاه بین المللی اینوتکس دایر و فعال می شود
۳۰۰ Views

با هدف توسعه و گسترش فعالیت ها درعرصه تولید و ساخت ابزارها و دستگاهای فن آورانه در حوزه های شناختی و کمک به رونق کسب و کارها و تجاری سازی محصولات، پاویون ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری” اینوتکس ۲۰۲۳″ در پارک فناوری پردیس دایر و فعال می‌شود.

توانمند سازى کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت ‌ها و دستآوردها ، حمایت در امر تامین منابع مالى، ارایه راهکارهای مناسب برای ورود به بازار، همکاری و مشارکت بین شرکت‌های فن آور و استارتاپ‌ ها و نیز گفت و گو و شبکه ‌سازی بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فن آوری از اهداف برپایی پاویون محصولات شناختی دراین نمایشگاه بین المللی است.

ستاد علوم شناختی در این نمایشگاه در قالب پاویونی با حضور فعالان اکوسیستم و نهادهای تامین مالی شناختی شامل شتابدهنده‌ها، مراکز نوآوری و صندوق‌های پژوهش و فن آوری حضور خواهد داشت.

تمامی مراکز و شرکت های دانش بنیان و استارتاپی، دست اندرکاران و فعالان حوزه های تولید و ساخت محصولات و ابزارهای شناختی می توانند جهت دریافت حمایت و مشاوره به منظور توانمند سازی و ارتقای محصولات از پاویون اختصاصی ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی بازدید نمایند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید