مستند سینمایی”کاپیتان من” جایزه بهترین فیلم کوتاه بیست ودومین جشن “دنیای تصویر” را به خود اختصاص داد

You are currently viewing مستند سینمایی”کاپیتان من” جایزه بهترین فیلم کوتاه بیست ودومین جشن “دنیای تصویر” را به خود اختصاص داد
۲۵۰ Views

جایزه بهترین مستند بیست و دومین مراسم سینمایی، تلویزیونی دنیای تصویر (جشن حافظ) به فیلم مستند سینمایی” کاپیتان من” تعلق گرفت.

فیلم مستند سینمایی “کاپیتان من” به منظور افزایش آگاهی های عمومی نسبت به دانش علوم شناختی، ارتقای بهداشت و سلامت مغز و ساختارهای و کارکردهای آن با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ساخته شد.

این فیلم مستند۹۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی “بهرام رادان” تهیه کننده و بازیگر سینما و به کارگردانى “سیاوش صفاریان پور” ساخته شده و داستان فیلم کنجکاوى این بازیگر براى کشف رازهاى مغز انسان است.

مهرداد نعیمی” نویسندگى متن داستانی این مستند را برعهده داشته و “بهرام رادان” علاوه بر تهیه کنندگى، به عنوان راوى در این فیلم مستند نقش آفرینی کرده است.

فیلم سینمایی کاپیتان من پیشتردر چندین مراکز فرهنگی، علمی و آموزشی برای دانشجویان ، اساتید، محققان و علاقه مندان به رشته های مرتبط با علوم شناختی و علوم اعصاب به نمایش گذاشته شد و در سال جاری در سینماها و دیگر مراکز فرهنگی کشور نیز بر روی پرده قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید