طرح های برگزیده در "مدالیته الکتریکی " چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز انتخاب شدند

تاریخ : 1399/09/02

تعداد بازدید : 567

5 امتیاز از 6 رای

داوران در مرحله دوم داوری چالش تحریک غیر تهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته الکتریکی)، از میان طرح های پیشنهادی ارسالی محققان و اساتید، طرح های منتخب را انتخاب و معرفی کردند.

براساس ارزیابی داوران در این مرحله ، سه طرح از دانشگاه های تهران، فردوسی مشهد و شهید بهشتی به عنوان طرح های برگزیده این مرحله در مدالیته الکتریکی انتخاب و مشخص شدند.

 

داوران همچنین سه طرح از دانشگاه آزاد واحد نجف آباد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  و شرکت هوش یار صنعت اسپادانا را شایسته تقدیر معرفی کردند.

 

با مشخص شدن طرح های برگزیده در "مدالیته الکتریکی"  مرحله دوم  چالش  تحریک غیر تهاجمی نواحی عمیق مغز، کارشناسان ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی با تیم ­های برگزیده تماس خواهند گرفت و نکات لازم را در خصوص دریافت لوح تقدیر، جایزه تعیین شده و همچنین ادامه همکاری و تکمیل پروژه­های منتخب را ارائه  خواهند کرد.

 

داوران در مرحله نخست این چالش ، تیم های برتر در ارائه مدالیته های غیر الکتریکی در این رویداد را نیز انتخاب و معرفی کرده بودند.

 

در این مرحله از ارزیابی دستاوردهای پژوهشی محققان شرکت کننده در این رویداد، سه تیم از دانشگاه های تهران، خواجه نصیرالدین طوسی و علم و صنعت ایران برای ارائه مدالیته های تحریک الکترومغناطیسی،  تحریک نوری و تحریک فراصوت به عنوان تیم های برتر انتخاب  شدند.

 

چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز با هدف توسعه پژوهش و به منظور ایجاد رقابت جهت ساخت ابزارهای نوین در حوزه دانش علوم شناختی و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده است.

 

برای طرح های برگزیده در مرحله دوم این چالش  مدالیته های الکتریکی  جوایز نقدی از ۱۰ تا ۴۰ میلیون  تومان پرداخت می شود و طرح های شایسته تقدیر نیز از جایزه  ۵ میلیون تومانی بهره مند می شوند.

 

نظر شما