دوره آموزشی"سایکوفیزیک " با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی با موفقیت برگزار شد

تاریخ : 1400/07/21

تعداد بازدید : 826

1.6 امتیاز از 34 رای

با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای انتقال اطلاعات و تجارب به اساتید و دانشجویان و به منظور توسعه و گسترش فعالیت های علمی و تخصصی درحوزه علوم شناختی ، دوره آموزشی" سایکوفیزیک" با حضور شماری زیادی از علاقه مندان و مشتاقان این رشته و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی با موفقیت برگزار شد.

دکتر"رضا ابراهیم پور" مسوول برگزاری این رویداد علمی آموزشی گفت: در این دوره آموزشی که با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و به مدت دو ماه و بصورت مجازی ادامه یافت، اصول ، مفاهیم و روش‌های سایکوفیزیک، برنامه نویسی ، پیاده‌سازی و اجرای چهار آزمایش سایکوفیزیک منتخب ادراک هیجانات، توجه زمانی، تصمیم‌گیری ادراکی و جستجوی بصری و سوگیری ادراکی توسط اساتید و متخصصان این رشته تدریس و آموزش داده شد.

 

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی همچنین خاطر نشان کرد: این دوره با شرکت شمار زیادی از دانشجویان و اساتید رشته های روانشناسی، پزشکی، نورولوژی و روانپزشکی از بیست و هفت دانشگاه و مرکز آموزشی عالی با موفقیت برگزار و طی آن آخرین یافته های علمی و تجارب متخصصان و محققان این حوزه به شرکت کنندگان انتقال یافت.

 

وی افزود: اجرای بخش های برنامه نویسی و همچنین پیاده سازی و اجرای آزمایش های سایکوفیزیک توسط شرکت کنندگان دوره بصورت همزمان با اساتید یکی ویژگی های متمایز این دوره بوده است.

 

مسوول برگزاری این رویداد علمی آموزشی اضافه کرد: دوره آموزشی مجازی سایکوفیزیک با همکاری مشترک دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و مشارکت شماری از اساتید مراکز دانشگاهی برگزارشد.

 

نظر شما