کارگاه‌های آموزشی «روش‌های آماری پیشرفته‌ در علوم شناختی»

تاریخ شروع : 1395/11/13

تاریخ پایان : 1395/11/28

توضیحات : کارگاه‌های آموزشی «روش‌های آماری پیشرفته‌ در علوم شناختی» به مدت هفتاد و دو ساعت، در قالب سه دوره‌ی بیست و چهار ساعته، با هدف آشنایی پژوهشگران حوزه‌های مختلف علوم شناختی با روش‌های پیشرفته‌ آماری مورد نیاز برای انجام پژوهش‌های متعدد برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها به همت پژوهشکده‌ی علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی و تیم تحلیل علمی داده‌ها (سدا) برگزار می‌شود. دور‌ه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شرکت‌کنندگان پس از گذراندن موفقیت‌آمیز هر دوره، علاوه بر کسب توانایی درک مبانی آماری مباحث مطرح شده، قادر به تحلیل داده‌های خود به کمک نرم‌افزار R خواهند بود. پس از گذراندن آزمون پایان هر دوره، گواهینامه‌ی معتبر از دانشگاه شهید بهشتی برای آن دوره اعطا می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر، به پایگاه اینترنتی کارگاه‌ها به نشانی sdat.ir/statcog95 یا کانال تلگرامی کارگاه‌ها به نشانی statcog@ مراجعه کنید.

همچنین از میان دانشجویانی که پیش از پانزدهم بهمن‌ماه ثبت‌نام اولیه‌ی خود را انجام دهند، پنج دانشجو به قید قرعه انتخاب و از تخفیف پنجاه درصدی هنگام ثبت‌نام نهایی برخوردار خواهند شد.