حضور ستاد علوم شناختی در نخستین جشنواره "روز پروژه" دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

تاریخ : 1396/06/26

تعداد بازدید : 815

5 امتیاز از 1 رای

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی با حضور در مراسم "روز پروژه" در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، فعالیت‌های این ستاد را که مرتبط به ادامه روند پروژه‌های دانشجویان است، معرفی کرد.

با توجه به ارزیابی‌های علمی نمایندگان ستاد علوم شناختی، به پنج پروژه  برتر دانشجویان این دانشگاه که مرتبط با علوم شناختی است، هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران اخیراً سازوکار جدیدی برای تعریف، اجرا و ارزیابی پروژه‌ های دوره کارشناسی به همراه ایجاد فرصت برای دیده شدن دستاوردهای دانشجویان از سوی جامعه، سرمایه گذاران، کارآفرینان و صنایع تدارک دیده است.
براساس این برنامه، در هر ترم، دانشجویان کارشناسی، دفاع شفاهی از پروژه کارشناسی خود را در قالب ارایه پوستر برای داوران انجام می دهند. کلیه ارائه ها در قالب یک پوستر به شکل مرسوم در کنفرانس‌ ها و در یک روز مشخص، "روزپروژه"، انجام می شود.
در روز پروژه، ازکلیه اساتید، دانشجویان، صنایع مرتبط، سرمایه گذاران و کارآفرینان برای شرکت در این برنامه و مشاهده -دستاورد های پروژه‌ های کارشناسی دعوت می‌ شود.
اولین برنامه "روز پروژه"روز 22 شهریور 1396 در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار شد که در این برنامه بیش از۷۰ پوستر، از پروژه‌های دانشجویان کارشناسی این دانشکده ارایه گردید.

در اولین برنامه روز پرو‍ژه، پروژه های زیر از سوی ستاد توسعه علوم شناختی برگزیده شد و جوایزی به آنان اهدا گردید :

filereader.php?p1=main_b08a7d3160fdc7a4d

filereader.php?p1=main_c9f0f895fb98ab915
نظر شما