ششمین کنگره‌ی انجمن روان‌شناسی ایران در تهران برگزار شد

تاریخ : 1396/08/27

تعداد بازدید : 607

5 امتیاز از 1 رای

ششمین کنگره‌ی انجمن روان‌شناسی ایران با هدف ایجاد گفتمان های تخصصی و ضروری در حوزه روانشناسی و نگاه به تحولاتدر زمینه پیشرفت هادر قالب تلاش های بین رشته ای با علم روانشناسی، در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

این کنگره که با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و نیز سایر نهادها، به مدت سه روز برپا شد،آشنایی بیشتر با کاربردهای روان شناسی و ضرورت نیاز به بهره مند شدن جامعه از خدمات روان شناختی، از پیشگیری تا مداخله های مناسب نیز از دیگر اهداف برگزاری همایش تخصصی اعلام شده بود.

مسوولان برگزاری ششمین کنگره انجمن روانشناسی ایران براین باورند که رشد و گسترش روز افزون علم روان شناسی و علوم وابسته در جهان معاصر، متخصصان و علاقه مندان روانشناسی را ناگزیر می سازد که با آخرین تجارب، یافته ها و دستاوردهای این رشته از دانش بشری آشنا شوند و درجریان افکار، نگرش ها و برنامه های علمی و حرفه ای همکاران خود قرار گیرند.
در این نشست تخصصی محورهای روانشناسی، فراینده های شناختی، روانشناسی روان درمانی و مداخله های روانشناختی، روانشناسی و ورزش، روانشناسی سلامت و بیماری های خاص و دیگر موضوعات و مباحث مرتبط با علم روانشناسی از نگاه متخصصان وپژوهشگران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در طول سه روز برپایی این همایش در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه (23تا 25 آبان ماه) ،سخنرانان با ارایه مقالاتی در زمینه روانشناسی و روانشناسی شناختیبه ارایه دیدگاه ها، نظرات و یافته های خودپرداختند.

در این کنگره ، ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی با برپایی غرفه و عرضه کتاب های شناختی، با معرفیخدماتاین ستاد، اولویت های علمی و پژوهشی و آئین نامه حمایت از دست اندرکاران حوزه علوم شناختی را به بازدیدکنندگان ارائه کرد.
نظر شما