جلسه ارائه پیشرفت طرح های پژوهشی مصوب ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران

تاریخ : 1397/03/28

تعداد بازدید : 662

5 امتیاز از 3 رای

به منظور آشنایی هرچه بیشتر محققان و متخصصان با طرح های پژوهشی و توسعه فن آوری در حوزه های علوم شناختی و گسترش همکاری های مشترک بین رشته ای ،نشست ارایه پیشرفت طرح های تحقیقی مصوب ستاد توسعه علوم و فن اوری های شناختی ، روز سی و یکم خرداد ماه جاری همزمان با برگزاری سمپوزیوم بازتوانی شناختی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران تشکیل می شود.

در این نشست بیش از 70 نفر از خبرگان و متخصصان حوزه های مختلف علوم شناختی ، نحوه اجرا و پیشرفت طرح ها و دستاوردهای خود را ارائه می دهند.

 

براساس آیین نامه حمایت از طرح های پژوهشی ،هر مجری طرح برای برخورداری از چتر حمایتی ستاد موظف است علاوه بر ارسال گزارش مکتوب پیشرفت طرح به این ستاد،در جلسات حضوری ارائه پیشرفت طرح و دستاوردهای آن شرکت کند.

 

هدف ستاد علوم شناختی از برگزاری نشست های بررسی اجرا و پیشرفت طرح های پژوهشی که هر شش ماه یکبار انجام می شود، دستیابی به فن آوری و یا خدمات مشخص شناختی برای جامعه است و به همین دلیل طرح های تحقیقاتی تا زمان رسیدن به فن آوری و خدمات شناختی از حمایت های این ستاد بهره مند خواهند بود.

 

براساس برنامه ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی قرار است گردهمایی محققان و دست اندرکاران طرح های پژوهشی همزمان با سمپوزیوم بازتوانی شناختی سی و یکم خردادماه سال جاری در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران تشکیل شود.

 

نخستین سمپوزیوم بازتوانی شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور بررسی راه های کمک به توان مند سازی شناختی و ارایه خدمات توانبخشی به بیماران مبتلا به اختلالات شناختی و نیز تبادل یافته های علمی و پژوهشی میان محققان و متخصصان، از تاریخ سی و یکم  خرداد تا یکم  تیرماه امسال توسط موسسه آموزش عالی علوم شناختی و کلینیک مغز و شناخت در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار می شود.

نظر شما