آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد تفاهم نامه همکاری مشترک مبادله کردند

تاریخ : 1397/05/02

تعداد بازدید : 551

5 امتیاز از 2 رای

به منظور توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فن آوری و ترویج در زمینه نقشه برداری مغز، آزمایشگاه ملی نقشه ‌برداری مغز و دانشگاه فردوسی مشهد تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء و مبادله کردند.

براساس این یاداشت تفاهم ، طرفین در زمینه فراهم آوردن امکانات لازم برای انجام پایان‌نامه دانشجویی ، استفاده دانشجویان و محققان دانشگاه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و نیز ارایه مشاوره علمی و تخصصی در این آزمایشگاه با یکدیگر همکاری می کنند.

 

درچارچوب این تفاهم نامه  که به مدت  سه سال اعتبار دارد ،دو طرف همچنین در جهت تحقق اهداف و تسریع در تصمیم‌گیری‌ها، با تشکیل یک کارگروه مشترک بین آزمایشگاه و دانشگاه  موافقت کردند و د انشجویان و محققان دانشگاه می‌توانند از امکانات آزمایشگاه در انجام پروژه‌های تحقیقاتی استفاده کنند.

 

این تفاهم نامه همکاری با حضور مدیران  ارشد آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و مسوولان بخش های مختلف دانشکده پزشکی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد به امضاء رسید.

 

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در راستای پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی وفن آوری کشور در زمینه ایجاد زیر ساخت تصویربرداری و تحریک مغزی لازم برای تحقیقات شناختی، ارائه خدمات دانش بنیان و روز آمد در حوزه علوم و فن آوری های شناختی با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شده است.

نظر شما