امضای تفاهم نامه همکاری مشترک شبکه سلامت سیما با ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

تاریخ : 1396/02/27

تعداد بازدید : 1040

5 امتیاز از 2 رای

دکتر "احمد سفیدی" مدیر شبکه سلامت و رییس شورای سیاست گذاری سلامت سازمان صدا و سیما با حضور در محل ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، با دکتر "کمال خرازی" دبیر ستاد دیدار، گفت و گو و یک تفاهم نامه مشترک همکاری با ستاد امضا کرد.

در این دیدار که دکتر "محمد تقی جغتایی" مشاور عالی در امور آموزش ستاد و خانم "زهرا مفاخر" دبیر شورای سیاست گذاری سلامت سیما نیز حضور داشتند ، دکتر خرازی ضمن تشریح علوم شناختی و کاربرد تاثیر گذار آن در مخاطب گفت، ذهن انسان همواره به دنبال مسایل تازه و جدید است، لذا لازم است شبکه ها با بهره گیری از آموزه های علوم شناختی ، برنامه هایی تولید کنند که برای افراد جذاب بوده، تکراری نباشد.

دکتر خرازی با اشاره به تصویب دوره کارشناسی ارشد علوم شناختی و رسانه در وزارت علوم گفت ضروری است دانشگاه صدا و سیما با برگزاری این دوره نیروهای آشنا با علوم شناختی را تربیت کنند تا برنامه هایی که در صدا و سیما تولید می شود با نگاه شناختی تهیه شده، تأثیر بیشتری را برمخاطب داشته باشد.


filereader.php?p1=main_5e71146058ba3ecb1

در همین حال دکتر خرازی آمادگی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی را برای ارائه مشاوره شناختی به مدیران و کارکنان صدا و سیما و تربیت نیروی انسانی متخصص در این حوزه را اعلام کرد.

در این دیدار مدیر شبکه سلامت صدا و سیما نیز با تشریح برنامه های شبکه سلامت، آمادگی این شبکه را برای طرح موضوعات علوم شناختی، سلامت روان و بهداشت مغز از زبان اساتید این حوزه و دست اندرکاران ستاد علوم شناختی اعلام کرد.


 filereader.php?p1=main_5a2fe5fad6e4b381b


نظر شما