اولین مسابقه ملی واسط مغز و رایانه (BCI) با تاکید بر کاربرد سیگنال های مغزی در توانبخشی برگزار می شود

تاریخ : 1396/08/21

تعداد بازدید : 1152

0 امتیاز از 0 رای

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز اعلام کرد، اولین مسابقه ملی واسط مغز و رایانه (BCI) با محوریت پردازش سیگنال های مغزی (EEG) از 20 آبان ماه امسال آغاز می شود.

این مسایقه با محوریت پردازش سیگنال های مغزی (EEG) و با تاکید بر کاربرد امواج ثبت شده از روی سر، در توانبخشی افراد دارای معلولیت برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند به صورت گروه های 2 الی 5 نفره در این مسابقه ثبت نام کرده و اعضای گروه خود را مشخص کنند. گروه ها پس از دانلود سوال مسابقه از وبسایت آزمایشگاه و آنالیز و پاسخ به سوالات، نتایج حاصل را از طریق ایمیل اعلام شده ارسال خواهند نمود.

پس از بررسی نتایج ارسال شده توسط کمیته داوری، از میان افرادی که پاسخ کامل تر و صحیح تری را ارسال نموده اند برای مرحله دوم مسابقه که به صورت حضوری در محل آزمایشگاه برگزار خواهد شد دعوت به عمل می آید.
داوری این مسابقه را اساتید برجسته ای از دانشگاه های تراز اول کشور برعهده خواهند داشت. در پایان، به سه گروه برتر با حضور ریاست و معاونین آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، جوایز نفیس به همراه لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می بایست در گام اول از طریق وبسایت آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به آدرس NBML.ir اقدام به ثبت نام نمایند. و سایر مراحل را مطابق شیوه نامه مسابقه پیش روند.
تاریخ های مهم به شرح زیر است:

شروع ثبت نام از تاریخ 96/8/20

مهلت ارسال نتایج 96/9/14

رقابت حضوری افراد برگزیده 96/9/22

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به آدرس NBML.ir مراجعه نموده و یا سوالات خود را به آدرس competition@nbml.ir ارسال نمائید.


filereader.php?p1=main_0efa6d0210c8b8f82
نظر شما