تلاش های مستمر ستاد توسعه علوم شناختی برای گسترش دانش علوم شناختی درمراکز دانشگاهی

تاریخ : 1398/03/26

تعداد بازدید : 371

5 امتیاز از 3 رای

در راستای سیاست ‌های ستاد توسعۀ علوم و فن آوری‌های شناختی برای ترویج و گسترش مرزهای دانش علوم شناختی در مراکز علمی و آموزشی و به منظور افزایش تعامل با صاحبنظران علوم شناختی ، سومین دورۀ مدرسه علوم شناختی اوایل تیرماه امسال در دانشگاه علامه طباطبایی در تهران برگزار می شود.

آشنایی دانشجویان و علاقه مندان  با حوزۀ های علوم شناختی، تشویق و ترغیب استادیاران جوان  و  اعضای هیأت علمی دانشگاه ها برای فعالیت درحوزه های پژوهشی در زمینۀ علوم شناختی  و افزایش تعامل علمی و پژوهشی با مراکز علمی و پژوهشگران داخلی و خارجی صاحبنظر در علوم شناختی از جمله اهداف برپایی سومین دوره مدرسه علوم شناختی در دانشگاه علامه طباطبایی عنوان شده است .

 

سومین دوره مدرسه علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی تحت عنوان شناخت کاربرد علوم شناختی از پنجم تیرماه امسال در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود و طی آن کاربرد علوم شناختی در مدیریت، سیاست، اقتصاد، رسانه و جذب افکار عمومی ، ورزش  و آموزش  و توانبخشی در کارگاه های آموزشی توسط محققان و اساتید مجرب حوزه های علوم شناختی برای شرکت کنندگان تشریح می شود.

 

اولین دوره مدرسه علوم شناختی با عنوان شناخت مفاهیم و مبانی نظری علوم شناختی و نیز دومین دوره آن با موضوع شناخت تکنیک ها و ابزارهای علوم شناختی در این دانشگاه برگزار شد.

 

 دبیر اجرایی سومین دوره مدرسه علوم شناختی اعلام کرد: در راستای سیاست های ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برای ترویج و گسترش دانش علوم شناختی ، درآینده آزمایشگاه علوم شناختی در دانشگاه علامه طباطبایی ایجاد خواهد شد.

 

نظر شما