اولین مرحله داوری حضوری طرح های چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز

تاریخ : 1398/10/21

تعداد بازدید : 557

5 امتیاز از 4 رای

مرحله اول داوری حضوری طرح‌ های رقابت کننده درچالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز با حضور مجریان پروپوزال‌ های دریافتی اواخر هفته جاری در محل آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می شود.

شرکت کنندگان در روز داوری و در زمان تعیین شده به مدت بیست دقیقه فرصت دارند مستندات و شبیه سازی رایانه ای خود را جهت ارزیابی حضوری به صورت پاورپوینت ارایه دهند و داوران نیز در مدت بیست دقیقه در رابطه با حل مسئله و دستاوردهای طرح سوووالات خود را مطرح می کنند.

 

در این مرحله پس از داوری تخصصی، به ۵ تیم برتر در مدالیته الکتریکی که با شایستگی بیشتر از سایر طرح‌­ها نتایج خود به همراه پیشنهاد پیاده‌سازی فیزیکی طرح مدنظر را ارائه و از آن دفاع کرده باشند، مجوز ورود به مرحله دوم داده خواهد شد تا با استفاده از حمایت مالی ستاد برای پیاده‌­سازی عملی ایده خود و دریافت جایزه نقدی ویژه به رقابت بپردازند.

 

همچنین به ۳ تیم برتر در سایر مدالیته ‌ها که با شایستگی بیشتر از سایر طرح ­ها نتایج شبیه­‌ سازی رایانه‌­ای خود در مرحله اول ارائه و از آن دفاع کرده باشند، جایزه نقدی اعطاء خواهد شد.

 

مجریان طرح های چالش تحریک غیر تهاجمی نواحی عمیق مغز می توانند  براساس قوانین چالش و معیارهای ارزیابی که در آغاز چالش در وبسایت cogchallenge.ir اشاره شده ، طرح خود را برای ارائه آماده نمایند.

 

اولین مرحله داوری طرح ها ، طی روز های چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری در محل آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برنامه‌ریزی شده است. برنامه داوری روز چهارشنبه از ساعت 14:30 الی 18:30 و روز پنج شنبه از ساعت 8:30 الی 19:30 می باشد.

 

 

 

 

 

نظر شما