دوره آموزشی سایکوفیزیک با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی برگزار می شود

تاریخ : 1400/04/16

تعداد بازدید : 442

3.7 امتیاز از 3 رای

به منظور توسعه و گسترش فعالیت های علمی و تخصصی درحوزه علوم شناختی و ایجاد بسترهای مناسب برای انتقال اطلاعات و تجارب به اساتید و دانشجویان رشته های روانشناسی، پزشکی، نورولوژی و روانپزشکی، با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی دوره آموزشی سایکوفیزیک برگزار می شود.

در این دوره آموزشی که از مردادماه امسال بصورت مجازی آغاز و به مدت دو ماه ادامه دارد، به آشنایی با اصول و روش‌های سایکوفیزیک، برنامه نویسی در محیط MATLAB، کار با Psychtoolbox و طراحی، پیاده‌سازی و اجرای چهار آزمایش سایکوفیزیک منتخب ادراک هیجانات، توجه زمانی، تصمیم‌گیری ادراکی و جستجوی بصری و سوگیری ادراکی پرداخته می‌شود.

 

اجرای بخش های برنامه نویسی و همچنین پیاده سازی و اجرای آزمایش های سایکوفیزیک توسط شرکت کنندگان دوره بصورت همزمان با اساتید یکی ویژگی های متمایز این دوره می باشد.  

 

دوره آموزشی مجازی سایکوفیزیک با همکاری مشترک دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و مشارکت شماری از اساتید مراکز دانشگاهی داخل وخارج از کشور برگزار می شود.

 

متقاضیان و علاقه مندان برای شرکت در این دوره آموزشی می توانند سوابق آموزشی و پژوهشی خود را به همراه یک نامه حاوی دلایل و انگیزه های شرکت در این دوره حداکثر تا 25 تیرماه جاری به آدرس edu_ins@ut.ac.ir   و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://psyedu.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

 

نظر شما