دعوت از مراکز دانش بنیان فعال درحوزه علوم شناختی برای شرکت درنمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی

تاریخ : 1401/06/23

تعداد بازدید : 357

5 امتیاز از 3 رای

به منظور رونق کسب و کار در حوزه فن آوری های نوآورانه درحوزه علوم شناختی، شرکت های استارتاپی و مراکز دانش بنیان فعال در این حوزه می توانند درنوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ،امنیتی و ایمنی " ابپاس" در تهران شرکت کنند.

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی IPAS"  " با هدف بروزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات ، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی، آشنایی فعالان حوزه های امنیتی و ایمنی با آخرین فن آوری های روز، حمایت از نخبگان و مخترعان، رونق اقتصادی و افزایش تولید برگزار می شود.

 

این نمایشگاه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی برپا می شود و فرصت مناسبی را برای شرکت های فعال دراین صنعت قرار دهد تا با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت های نوآورانه آتی خود را هدایت نمایند.

 

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی و ایمنی به مدت چهار روز از بیست و پنجم مهرماه امسال در محل مصلی آمام خمینی (ره ) برگزار می شود و شرکت های دانش بنیان می توانند با مراجعه به سایت این نمایشگاه و کسب اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام و شرکت دراین رویداد اقدام نمایند.

 

نظر شما